Šis log-in var būt izmantojams priekš:

Menu
  1. Pieteikums
  2. Identifikācija
  3. Lēmums
  4. Kartes saņemšana

Jūsu izvēlētais Kredītlimits

Sākotnējais kredītlimits līdz 350 EUR. Pēc 3 mēnešiem tas var tikt palielināts.
300 1500
  • Ikmēneša minimālais maksājums 4% no izlietotā kredīta (minimums 20 €) plus procenti un kartes apkalpošanas maksa 1.40 €.
  • Bez piegādes un izdošanas maksas
Jūsu Kredītlīnija: 300 €
Dienas procentu likme: 0.25%
GPL: 138.18%
Ilustratīvs kredīta atmaksas piemērs

Vispārējie dati

-

Balss parole

Dzīvesvietas adrese

Kartes kurjerpiegāde tiek plānota 2018-08-21 no 09:00-18:00 uz norādīto adresi. Norādītajā datumā un laikā Jums ir jāatrodas norādītajā adresē un Jums līdzi ir jābūt pasei vai ID kartei. Piegādes dienā kurjers Jums piezvanīs, lai vienotos par piegādes laiku.

Nodarbošanās

Ģimenes stāvoklis

Apliecinājums par karšu izdošanu un apkalpošanu

Apliecinājums par Kredītlīniju

Es piekrītu, ka SIA „VIA SMS”, reģ.Nr. 40103259867, juridiskā adrese 13. janvāra iela 3, Rīga, LV-1050, epasts: info@viasms.lv (turpmāk tekstā - "Sabiedrība") sazinās ar mani, lai veiktu tiešo mārketingu attiecībā uz Sabiedrības produktiem vai pakalpojumiem, ieskaitot komerciālās informācijas saņemšanu, izmantojot šādus komunikāciju veidus;
mana norādītā e-pasta adrese;
mans norādītais tālruņa numurs;
saziņa tērzēšanas vietnē
visi iepriekšminētie saziņas līdzekļi.
Iepriekš minēto piekrišanu var atsaukt jebkurā laikā.
Es sniedzu savu piekrišanu SIA „VIA SMS”, reģ.Nr. 40103259867, juridiskā adrese 13. janvāra iela 3, Rīga, LV-1050, epasts: info@savacard.lv (turpmāk tekstā - "Sabiedrība") veikt manu personas datu apstrādi, tajā skaitā automatizētā veidā, ieskaitot profilēšanu, saistībā ar Sabiedrības veiktajām mārketinga aktivitātēm, kas it īpaši attiecas uz automatizētu analītikas procesu veikšanu, lai pielāgotu piedāvājumus manām vajadzībām. Šo piekrišanu var atsaukt jebkurā laikā
Es sniedzu savu piekrišanu SIA „VIA SMS”, reģ.Nr. 40103259867, juridiskā adrese 13. janvāra iela 3, Rīga, LV-1050, epasts: info@savacard.lv (turpmāk tekstā - "Sabiedrība") veikt manu personas datu apstrādi, tajā skaitā automatizētā veidā, ieskaitot profilēšanu, saistībā ar manu kredītspējas pārbaudi, kas jo īpaši ietver automātisku datu analīzi un prognozes saistībā ar manu ekonomisko situāciju. Šo piekrišanu var atsaukt jebkurā laikā. Es esmu informēts, ka man ir tiesības nebūt par lēmuma pieņemšanas objektu, kas ir balstīts tikai un vienīgi uz šādu automātisko apstrādi, kas nozīmē, ka jebkurā laikā es varu iesniegt iesniegumu, kurā lūgts veikt manas kredītspējas izvērtēšanu ne-automatizētā veidā, t.i. to veic darbinieki vai tā tik veikta citā veidā.